Darčekový sprievodca: Švárny mládenec

Dni do Vianoc sa krátia a preto som vám pripravila druhú edíciu darčekového sprievodcu. Ak ste stále nenašli to správne prekvapenie pre vašu švárnu devu, možno vám niečo cvrnkne do nosu v mojom prvom článku.

Tento raz sa ale potrápime nad darčekmi pre našich drahých manželov, priateľov, kamošov, bratov či kolegov…

Ja minimálne jedného takého mám a stále sa mi tohtoročný lov na darček nepodarilo ukončiť. Povedala som si teda, že vám zatiaľ napíšem nejaké úspešné nápady z posledných rokov, kedy mi to vymýšľanie išlo ľahšie.

Ak máte vo svojom okolí nejakého švárneho mládenca, mám pre vás 12 tipov na darček.

Väčšinu z týchto nápadov som sama v minulosti použila pre môjho manžela. Takže sú overené v praxi. Zároveň si všimnete, že nasledujúce odporúčania sú ušité pre veľmi špecifický tip švárneho mládenca.

Ak ten váš rád číta, vychutná si dobrú whiskey a pomaly pripravenú výberovú kávu, bavia ho posledné vychytávky, cíti sa dobre v pohodlí, ale aj v štýlovom vohoze, isto mu tu niečo nájdete.

1. Drevený motýlik

Aj keď drevené motýliky frčia už zopár rokov, ešte stále nás neomrzeli. A teda, ak ten váš mládenec jeden takýto motýlik ešte nemá, stále je čas doplniť zbierku pred ďalšou svadobnou sezónou. O to lepšie, ak má folklórny vzor.

LINK

2. Alternatívne doplnky na prípravu kávy

Toto je moja zlatá baňa na darčeky. Podľa toho, kde sa váš mládenec vo svojom kávomilectve nachádza, zvážte, čo je tá jedna vecička, ktorá by sa mu práve teraz hodila na rozšírenie zbierky. Ja som už prešla od elektrického mlynčeka, cez Hario V-60 až po špeciálnu konvičku s tenkým hrdlom na pomalé rozlievanie vody do filtra. Minulý rok sme sa smiali, že manžel dostal viac kuchynských pomôcok, ako ja.

LINK

3. Mäkkučké papuče

Tie jeho, ktoré mu nebude nikto brať.

LINK

4. Ilustrovaná ploskačka

Tieto ploskačky som objavila pred 3 rokmi a veľmi sa tešila, že sa mi podarilo nájsť taký originálny a štýlový darček. Ilustráciu vám vyrobia na želanie.

LINK

5. Motivačná kniha o psychológii, marketingu alebo leadershipe

Ako prvá mi napadla táto, pretože som o nej doma počúvala niekoľko týždňov, ale rovnako by to mohla byť Sapiens: Stručná história ľudstva alebo biografia Elona Muska.

6. Hľadač kľúčov

Túto vychytávku som objavila len nedávno, ale znie to ako niečo, s čím by sa môj mládenec rád pobavil. Už vidím, ako by tie kľúče naschvál skryl, len aby túto hračku mohol použiť.

LINK

7. Pohodlná mikina

Lebo to je dnešná uniforma švárnych mládencov.

LINK

8. Filtračná fľaša

Aby mohol piť filtrovanú vodu nie len doma z kanvice, ale aj na cestách. Extra vhodné pre kávomilcov, ktorí si kávu pripravujú zásadne z filtrovanej vody.

LINK

9. Veselé ponožky

Tých je dnes už toľko druhov, že isto nájdete tie, ktoré úplne vystihnú toho vášho mládenca. Ja by som tomu môjmu vybrala buď pivné alebo knihimoľské.

LINK

10. Kožený zápisník s kvalitným perom

Moleskine nepotrebuje komentár. Stačí, že ho používal aj Hemingway.

LINK

11. Poukaz

K barberovi, na steak, pivné kúpele, escape room, laser tag… hlavne nech to má dlhý čas splatnosti.

12. Štýlový Ruksak

Cestovný či pracovný, uistite sa, že má priečinok na notebook.

LINK

Napíš čo si myslíš

Scroll to top