Vianočné balíčky z mojej dielne

Vianoce sú síce ešte ďaleko, ale ja sa rada pripravujem v kľude a v predstihu. Preto som tento predĺžený víkend využila na testovanie nových vianočných receptov, o ktoré sa s vami čoskoro podelím.

Vianočné balíčky 15/30ks

Tento rok mám pre vás ale novinku. Pre všetkých zaneprázdnených milovníkov sladkého, ktorí nemajú čas alebo energiu si vianočné pečivo sami upiecť, som prichystala niekoľko vianočných balíčkov z mojej dielne.  Namiešajte si sušienky podľa chuti a užite si predvianočné obdobie bez nočného vypekania v kuchyni. Ak máte bízkeho s mlsným jazykom, podarujte mu s mojím balíčkom aj oddych a voľný čas, ktorý môže namiesto zháňania surovín stráviť pri knihe alebo dobrom filme. Balíčky je potrebné si prísť vyzdvihnúť. Preto sa táto ponuka týka hlavne Žilinčanov a potulných okoloidúcich. Nižšie nájdete hviezdnu kolekciu, ktorá sa tento rok dostala do vianočnej ponuky. Hneď si všimnete, že u mňa tradičné slovenské pečivo nenájdete. Na to máme dosť iných expertov, s ktorými si netrúfam súperiť, nehovoriac o starých mamách. Ak máte o balíček záujem alebo máte nejakú otázku, stačí napísať správu na moju fb stránku Rozliatym tušom alebo poslať email na rozliatymtusom@gmail.com.

Balíčkov je obmedzené množstvo.

Čokoládové crinkles

Ak máte radi brownies, tak tieto sušienky si zamilujete. Na povrchu polámané a chrumkavé, vnútri mäkkučké ako nugátový cukrík.

Škoricové slimáky

Maslové sušienky plnené sladkou škoricovou plnkou nie len dobre vyzerajú, ale aj skvelo chutia k horúcemu čaju.

Orieškové snehové gule

Príbuzní našich vanilkových rožkov, základom týchto voňavých guličiek pôvodom z Mexika, sú vlasšské orechy.

Malinové gombíky

Krehké maslové sušienky sú ideálne vyvážené osviežujúcou malinovou plnkou a polevou z bielej čokolády.

1 Comment

  1. […] sa niekomu tento rok nechce piecť, ale sušienky by rád ochutnal, nájdete ich vo vianočnom balíčku z mojej dielne, ktorý si ešte stále môžete […]

    Odpovedať

Napíš čo si myslíš

Scroll to top