Šatníkové objavy a môj víkendový wishlist

Raz som počula, že ak máte každý deň všetko vaše oblečenie na očiach (keď ho zbadáte na vešiaku alebo poličke), zunuje sa vám aj bez toho, aby ste si ho vôbec obliekli.  A príde jeseň, otvoríte skriňu a máte pocit, že nemáte nič na seba. Všetko sa zdá staré a nudné.

Tento rok som prvý krát túto teóriu otestovala s skúsila obsah mojej skrine prispôsobiť sezóne. Len čo v máji začali teplé dni, vybrala som krabicu s kraťasmi a tielkami a napchala do nej všetky svetre, dlhé rukávy a hrubé šaty. Pred dvoma týždňami som krabicu znovu otvorila a s radosťou sa zvítala s mojimi obľúbenými zimnými kúskami. Long time no see!

Niečo na tej teórii bude. Zatiaľ sa stále vytešujem z môjho starého novoobjaveného oblečenia, a ešte som si túto jeseň nič nové nekúpila. Budem rada, ak to tak čo najdlhšie vydržím. Napriek tomu ma baví si pozerať nové kolekcie v obchodoch, keď už pre nič iné, tak ako inšpiráciu. Pri pozeraní možno zistíte, že niečo podobné už máte doma a zrazu ten kúsok uvidíte s novým potenciálom, pri veľkom šťastí na jeho kópiu natrafíte v sekáči. A ak nájdete nejaký, ktorý vás očarí a ešte aj sadne na mieru, tak si ním tú radosť spravte:) no regrets

Pár mojich objavov by som vám chcela ukázať, nech sa môžete pokochať so mnou. Hneď si všimnete, že môj wishlist sa točí okolo mäkkých huňatých svetrov – tých ale nie je nikdy dosť. Na konci článku nájdete linky ku každému objavu.

Od gombíkov až po nesmrteľné pásiky

Toto oversized sako

Skoro také isté som mala na strednej zo sekáča. Potom akosi moja saková senzácia upadla. Možno ho kdesi ešte vylovím.

Tieto lodičky

Kombinácia okrúhleho vykrojenia a mini hrubého opätku sa mi už dlho páči, ale v tejto farbe si ich špeciálne predstavím na také jesenné každodenné behanie po meste v bledých rifloch a s kávou v ruke.

Tento kožuštek

V tomto kabátiku musí byť aj to chladné ranné dochádzanie autobusom príjemné. Pre tých, čo by najradšej nosili deku stále so sebou.

Tieto šaty

Vyzerajú. že celkom zahrejú a zároveň, narozdiel od obrovského svetru, pekne zdôraznia ženskú postavu. Úplne by sa hodili na tie dni, kedy sa cítim extra dievčensky a mám chuť si dať mašlu do vlasov.

Linky

Napíš čo si myslíš

Scroll to top